Kategorie

Jak pečovat o blond vlasy

Slunce, horko, slaná i chlorovaná voda dokážou blond vlasy pěkně potrápit. V následujícím článku se dozvíte, které produkty vám mohou pomoci.
Jak pečovat o blond vlasy

Blonďaté vlasy – ať už přírodní, melírované nebo odbarvené – vyžadují zvláštní pozornost a extra péči, aby zůstaly zdravé a lesklé. Zde je náš jednoduchý průvodce péčí o blond vlasy, kterou zvládnete z pohodlí vašeho domova.

Blonďaté vlasy jsou extrémně jemné: mohou ztratit lesk a vitalitu po vystavení slunci nebo po době strávené v chlórovaném bazénu. Se správnými produkty je však možné zachovat jejich zdraví a přirozený lesk. Postupujte podle našeho jednoduchého průvodce krok za krokem, v hlavní roli s úplnou novinkou od Davines - řadou HEART OF GLASS.


Modrý zjemňující šampon k zvýraznění blond

Aby vaše blond vlasy zůstaly krásně lesklé, doporučujeme používat náš nový Silkening Shampoo /Zjemňující šampon z řady Heart of glass.

Tento šampon s přírodním výtažkem z ovoce Jagua oživuje a rozjasňuje všechny odstíny blond a jemně vyvažuje teplé odstíny.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Naneste na mokré vlasy a pokožku hlavy a lehce vmasírujte. Důkladně opláchněte a v případě potřeby postup opakujte.


Posilující kondicionér k hloubkové výživě blond vlasů

Blond vlasy by měly být ošetřeny zpevňujícími přípravky, které pomáhají posílit vlasové vlákno.

Rich Conditioner/Posilující kondicionér z řady Heart of glass obsahuje komplex biacidických vazeb a extrakt z baobabu, díky kterým jsou vlasy oživeny a blond odstíny rozjasněny.

Modrá barva tohoto kondicionéru je z přírodního extraktu ovoce Jagua a představuje důležitou inovaci, protože umožňuje vyhnout se syntetickým pigmentům.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Naneste na délky a konečky vlasů. Nechejte 5 minut působit, poté pročešte a důkladně opláchněte. Doporučujeme aplikovat kondicionér při každém použití šamponu.


Kúra k posílení poškozených vlasů

Aby nedošlo k poškození odbarvených nebo melírovaných vlasů (případně u přírodních blond, které byly vystaveny slunci, smogu nebo jiným škodlivým vlivům), doporučujeme vyživovat vlasové vlákno intenzivní kúrou (Intense Treatment) z řady Heart of glass alespoň jednou týdně. Tato receptura je obohacena o komplex biacidických vazeb - patent společností Davines - který jednak vlasové vlákno spravuje, ale také předchází jeho poškození.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Naneste na délky a konečky vlasů. Nechejte 5-10 minut působit, pročešte a důkladně opláchněte. Čím déle necháte kúru působit, tím efektivnější je péče.


Iluminující fluid před stylingem

Posledním krokem před finálním stylingem je Sheer Glaze/Rozjasňující fluid z řady Heart of glass. Dodá vaším vlasům hydrataci, dlouhotrvající lesk, chrání před teplem a UV zářením.

Díky exkluzivní účinné látce - posilujícímu botanickému štítu - dodává tento bezoplachový fluid vlasovým vláknům pružnost a vitalitu.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Naneste rovnoměrně 7-15 pumpiček na vlasy vysušené ručníkem, pročešte je a pokračujte v požadovaném stylingu.

 

 

Související produkty