Kategorie

Davines Liquid Spell Reinforcing Bodifying Fluid 125ml

Vlasy jsou po použití silnější, pevnější a plné objemu.

Bez parabenů a silikonů.

749,00 Kč včetně DPH
Skladem
Expedujeme do 48 hodin (2 pracovní dny), očekávaná doba dodání 1-5 dnů dle vybraného dopravce
Davines Liquid Spell Reinforcing Bodifying Fluid 125ml

Fluid dodává vlasům lesk s přirozeným efektem. Ideálně se používá před vysoušením, aby zabránil poškození způsobené teplem. Obsažená pokročilá technologie využívá tepla k posílení vlasových vláken, které budou po každé další aplikaci viditelně zlepšovat svou kvalitu.

Hlavní aktivní složky:

Koncentrát aminokyseliny – chemická látka podobná struktuře vlasů. Díky teplu se výrobek váže na vlasové kutikuly a zaceluje vnější povrch vlasu.

Textura:

Dávkovač bez plynu umožňuje změnit tekutinu na měkkou pěnu, která se snadno aplikuje, a je ideální pro rychlejší a příjemnější aplikaci.

Použití:

Na ručníkem vysušené vlasy aplikujete 3 – 4 pumpičky produktu, které nanášíte rovnoměrně od kořínků ke konečkům. Vlasy pročešte a následně vysušte.

Tip:

Nanáší se po produktech určených k ošetření pokožky hlavy, před stylingovými produkty.

Tipy na míchání:

Plný objem a lesk - použití s OI all in One Milk multifunkčním mlékem

Textura a plný objem - použití se Sea Salt spray - sprejem s mořskou solí

Nekompromisně rovné vlasy - použití s Relaxing moisturizing fluid - relaxačním fluidem

Silné a pravidelné vlny - použití s Curl Building serum - sérum pro tvorbu vln

Detail Produktu
Značka Davines
Objem 125 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Produkty Výživa vlasů Oleje a séra Vlasové vody a tonika Bezoplachová péče
  1. Barvy a typy vlasů Barvy a typy vlasů [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_backgroun
  2. Termoochrany pro jemné vlasy bez objemu Termoochrany pro jemné vlasy bez objemu [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_backgroun
  3. Přehled termoochran a proč je používat Přehled termoochran a proč je používat [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_backgroun
  4. Foukání vlasů Foukání vlasů Foukání vlasů nemusí být žádná věda, když víte, jak na to. Kadeřníci Martina a Jirka vám v krátkém videu prozradí, jak správně postupovat, aby byl výsledný efekt foukání dokonalý.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x