Eshop běží nepřetržitě, aktuální otevírací doba výdejních míst zde
Kategorie

Dusy Volume Booster 250ml

Pěna pro objem vlasů. Doporučená pro jemné vlasy bez objemu. Vlasy nelepí a dodává jim přirozený vzhled a pohyb. Nanáší se přímo ke kořínkům. Společným působením silných antioxidantů chrání vlasové vlákno proti stárnutí.

Fixační faktor: 3

269,00 Kč včetně DPH
Skladem
Dusy Volume Booster 250ml

Dodává vlasům více objemu od konečků vlasů bez zatížení. Trubicový nástavec pro optimální nanesení ke kořínkům vlasů. Chrání vlasové vlákno proti stárnutí. Obsahuje olej z bavlníku, který zabraňuje vypadávání vlasů a hydratuje pokožku hlavy. Vitamin E vytváří nové cévy a zvyšuje krevní oběh pokožky hlavy. Heřmánkový extrakt má hojivé účinky a pomáhá proti stresu. Navíc má protizánětlivé účinky. UV filtr pro ochranu před slunečním zářením.

Obsahuje:
– olej z bavlníku
– vitamin E
– heřmánkový extrakt
– UV filtr

Použití:
Před použitím protřepejte. Aplikujte na vlasy vysušené ručníkem rovnoměrně přímo ke kořínkům vlasů a pokračujte ve stylingu.

Detail Produktu
Značka Dusy
Objem 250 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Styling Tužidla
  1. Dejte vlasům objem Dejte vlasům objem Dodejte svým jemným vlasům objem! Splňte si svůj sen o nadýchaném účesu, o vlasech, které vlají ve větru. Stačí správná péče, trocha trpělivosti a můžete svým jemným vlasům dodat objem, po kterém toužíte. Více už se dozvíte v našem novém článku.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x