Kategorie

Hair Company Inimitable Tech Post Treatment K-mask 250ml

Ideální maska na vlasy pro prodloužení účinků vyhlazující kúry k-liss. Obsahuje přírodní aktivní složky získané z rostliny amarant, jako je ama-olej a alma-leaf. Výsledkem jsou hebké a lesklé vlasy. 

379,00 Kč včetně DPH
Skladem
Hair Company Inimitable Tech Post Treatment K-mask 250ml

Ideální maska na vlasy pro prodloužení účinků vyhlazující kúry k-liss. Obsahuje přírodní aktivní složky získané z rostliny amarant, jako je ama-olej a alma-leaf. První z nich obnovuje strukturu vlasů a chrání je před vlhkostí pro silný účinek proti krepatění, druhý je bohatý na flavonoidy a polyfenoly pro antioxidační účinek. Výsledkem jsou hebké a lesklé vlasy. Obsahuje hydrolyzovaný keratin, který je nezbytnou bílkovinou a nedílnou součástí vlasového vlákna. Chrání vlasy a zároveň jim dodává pružnost, čímž podporuje proces vyhlazování.

Hlavní aktivní složky:

Výtažky z rostliny amarant - ama-olej, který obnovuje strukturu vlasů, chrání je před vlhkostí pro silný účinek proti krepatění, a ama-leaf, který je bohatý na flavonoidy a polyfenoly pro antioxidační účinek.

Hydrolyzovaný keratin - je nezbytnou bílkovinou a nedílnou součástí vlasového vlákna, chrání vlasy a zároveň jim dodává pružnost, čímž podporuje proces vyhlazování.

Použití:

Naneste na mokré vlasy po použití K-šamponu a nechte 5 minut působit. Opláchněte a vysušte vlasy s pomocí plochého nebo kulatého kartáče. Dokončete proceduru použitím žehličky na vlasy.

Detail Produktu
Značka Hair Company
Objem 250 ml
Určení Krepaté, nepoddajné a vlnité vlasy
Kategorie Masky a krémy
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Související s Hair Company Inimitable Tech Post Treatment K-mask 250ml