Kategorie

Hair Company Inimitable Tech Post Treatment K-shampoo 250ml

30%

Šetrně čistí vlasy a zároveň udržuje vyhlazující kúru k-liss déle aktivní. Obsahuje přírodní aktivní složky získané z rostliny amarant, jako je ama-olej a alma-leaf.  Výsledkem jsou hebké a lesklé vlasy. 

Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-30%
Cena před slevou: 359,00 Kč 253,00 Kč včetně DPH
Skladem
Hair Company Inimitable Tech Post Treatment K-shampoo 250ml

Šetrně čistí vlasy a zároveň udržuje vyhlazující kúru k-liss déle aktivní. Obsahuje přírodní aktivní složky získané z rostliny amarant, jako je ama-olej a alma-leaf. První z nich obnovuje strukturu vlasů a chrání je před vlhkostí pro silný účinek proti krepatění, druhý je bohatý na flavonoidy a polyfenoly pro antioxidační účinek. Výsledkem jsou hebké a lesklé vlasy. Obsahuje také hydrolyzovaný keratin, který je nezbytnou bílkovinou a nedílnou součástí vlasového vlákna. Chrání vlasy a zároveň jim dodává pružnost, čímž podporuje proces vyhlazování.

Hlavní aktivní složky:

Výtažky z rostliny amarant - ama-olej, který obnovuje strukturu vlasů, chrání je před vlhkostí pro silný účinek proti krepatění, a ama-leaf, který je bohatý na flavonoidy a polyfenoly pro antioxidační účinek.

Hydrolyzovaný keratin - je nezbytnou bílkovinou a nedílnou součástí vlasového vlákna, chrání vlasy a zároveň jim dodává pružnost, čímž podporuje proces vyhlazování.

Použití:

Naneste na mokré vlasy, masírujte dokud šampon nezačne pěnit a ponechte 5 minut působit. V případě potřeby zopakujte. Poté opláchněte a naneste masku K-mask.

Detail Produktu
Značka Hair Company
Objem 250 ml
Určení Krepaté, nepoddajné a vlnité vlasy
Kategorie Produkty Šampony Všechny typy vlasů Krepaté, nepoddajné a vlnité vlasy
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit
Související s Hair Company Inimitable Tech Post Treatment K-shampoo 250ml