Kategorie

WetBrush Epic round brush smoothing finish small 1,25"

31%

Unikátní kulatý kartáč s technologií MultiGrip™ kombinuje jednu stranu se štětinami a druhou s hladkým keramickým povrchem, který se lehce zahřeje a tím pomůže vytvořit super hladkou foukanou. Díky unikátní Tri-Grip™ rukojeti poskytuje perfektní uchopení kartáče a usnadňuje tím práci při stylingu vlasů a účesu. Napojení těla a rukojeti kartáče technologií Tight lock zabraňuje zachytávání vlasů během foukaní.

Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-31%
Cena před slevou: 507,00 Kč 349,00 Kč včetně DPH
Skladem
WetBrush Epic round brush smoothing finish small 1,25"

Vylepšený design a Tri-Grip™ ergonomická rukojeť.

Technologie napojení rukojeti a těla kartáče Tight Lock umožňuje bezproblémové foukání bez zachytávání vlasů.

Štětiny Multi Grip™jsou pouze na jedné straně těla kartáče a tím umožňují druhou stranou bez štětin uhladit a uzavřít pokožku hlavy.

Štětiny HeatFlexTM jsou odolné vůči teplu a velmi pružné při rozčesávání během foukání.

Detail Produktu
Značka Wetbrush
Kategorie Produkty Hřebeny a kartáče Kartáče
  1. Krepatění vlasů Krepatění vlasů Krepatění vlasů trápí každou z nás. Není však důvod věšet hlavu. Nejde o nic jiného, než o vnější vlhkost pronikající dovnitř vlasu, kde nabobtná a vlas díky tomu začne praskat. S krepatěním vlasů lze úspěšně bojovat, jak nám ukázala kadeřnice Adéla Kodetová ve svém videu.
  2. Hladký styling? Žádný problém! Hladký styling? Žádný problém! Kudrnaté, nepoddajné, krepaté či porézní? Pokud stejně jako my patříte mezi krotitele takových vlasů a vaším snem je mít vlasy rovné, tak se s námi pojďte podívat na video, kde se naučíme, jak se k vašemu ideálu co nejvíce přiblížit.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit