Kategorie

Kérastase Soleil Bain Aprés Soleil 250ml

Vyživující šamponová lázeň s kokosovou vodou pro vlasy vystavené slunci. Jemně odstraňuje chlór, sůl a zbytky písku. Navrací přirozenou hebkost a lesk vlasů. 24h ochrana před UV zářením.

421,00 Kč včetně DPH
Skladem
Kérastase Soleil Bain Aprés Soleil 250ml

Hlavní aklivní složky:

Kokosová voda - má vynikající hydratační vlastnosti, regeneruje a oživuje vlasovou pokožku.

Ochraný Photo filtr - aktivuje ochranu proti UV záření, chrání povrch vlasového vlákna.

Vitamin E - má antioxidační účinky a chrání tak vlasy před ultrafialovým zářením.

Použití:

Naneste šamponovou lázeň do mokrých vlasů po slunění a jemně vmasírujte. Při oplachování nanášejte postupně malé množství teplé vody a jemně emulgujte. Důkladně opláchněte. Aplikaci dle potřeby zopakujte.

V případě kontaktu s očima je ihned důkladně vypláchněte.

Detail Produktu
Značka Kérastase
Objem 250 ml
Určení Ochrana vlasů před sluncem
Kategorie Šampony Ochrana vlasů před sluncem
  1. Bezoplachová letní péče Bezoplachová letní péče Chraňte své vlasy před slaným vzduchem, chlorem i slunečním zářením. Moře a bazén, to je nejen relax a dovolená, ale také tak trochu pohroma pro naše vlasy! Jak o ně správně pečovat i v průběhu slunění se dozvíte v našem novém příspěvku.
  2. Chraňte své vlasy v horkém létě Chraňte své vlasy v horkém létě Léto, to je dovolená, pláže, svěží slaný vzduch, ale také krása rybníků, nafukovacích lehátek a horkého vzduchu s vůní zmrzliny. Je to také doba plná koupání, cachtání, válení se, večerního posedávání se sklenkou vína a barevných západů slunce. A také vlasy, které svou neposedností dokáží potrápit nejednu ženu.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x