Kategorie

Kérastase Soleil Huile Siréne 150 ml

Dvoufázová olejová mlha pro plážové vlny. Vyživuje, změkčuje vlasy a dodává jim plážový efekt. Chrání vlasy před škodlivými účinky slunečního záření. Dodává dlouhotrvající lesk.

581,00 Kč včetně DPH
Skladem
Kérastase Soleil Huile Siréne 150 ml

Hlavní aklivní složky:

Babassu olej - olej z ořechů brazilské palmy babassu zabraňuje dehydrataci vlasů, obnovuje lesk a sílu poškozených vlasů.

Ochranný Photo Filtr - aktivuje ochranu proti UV záření, chrání povrch vlasového vlákna.

Použití:

Před použitím protřepejte. Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů kdykoliv během dne. Pro výraznější efekt nastříkejte více vrstev. Neoplachujte.

Detail Produktu
Značka Kérastase
Objem 150 ml
Určení Ochrana vlasů před sluncem
Kategorie Výživa vlasů Ochrana vlasů Ochrana před sluncem
  1. Bezoplachová letní péče Bezoplachová letní péče Chraňte své vlasy před slaným vzduchem, chlorem i slunečním zářením. Moře a bazén, to je nejen relax a dovolená, ale také tak trochu pohroma pro naše vlasy! Jak o ně správně pečovat i v průběhu slunění se dozvíte v našem novém příspěvku.
  2. Chraňte své vlasy v horkém létě Chraňte své vlasy v horkém létě Léto, to je dovolená, pláže, svěží slaný vzduch, ale také krása rybníků, nafukovacích lehátek a horkého vzduchu s vůní zmrzliny. Je to také doba plná koupání, cachtání, válení se, večerního posedávání se sklenkou vína a barevných západů slunce. A také vlasy, které svou neposedností dokáží potrápit nejednu ženu.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x