Kategorie

Hair Company Inimitable Style Heat Protection Serum 250ml

33%

Ochrana proti teplu, pečuje a chrání vlasy. Vytváří ve vlasech ochranný film, který zadržuje přirozenou vlhkost a tím chrání vlasy před dehydratací a poškozením, které je způsobeno použitím nadměrného tepla.

Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-33%
Cena před slevou: 389,00 Kč 262,00 Kč včetně DPH
Skladem
Hair Company Inimitable Style Heat Protection Serum 250ml

Sérum použijte před vysoušením nebo žehlením vlasů. Pečuje a chrání vlasy. Vytváří ochranný film, který udržuje ve vlasech přirozenou vlhkost. Dodává vlasům lesk slunečních paprsků.

Chrání až do teploty 230°C

Hlavní aktivní složky:

  • Látku Luminiscence - dodává vlasům lesk slunečních paprsků. Zvýrazňuje jasný efekt ve vlasech a zároveň chrání vlasy před negativními vnějšími vlivy. 
  • Arganový olej - hydratuje a dodává hladkost, Obsahuje hodně vitamínů A a E. Je plný antioxidantů, omega 6 mastných kyselin a kyseliny linolové. Zmírňuje záněty a má výborné hydratační účinky, navíc zpomaluje stárnutí buněk.
  • Ochranný x-hp (mirustyle x-hp) komplex - chrání vlasy před intenzivním teplem

Použití:

Na vlhké vlasy naneste odpovídající množství ochrany proti teplu a rovnoměrně jej rozčešte. Následně můžete použít fén, kulmu nebo žehličku na vlasy.

Detail Produktu
Značka Hair Company
Objem 250 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Výživa vlasů Oleje a séra Ochrana vlasů Ochrana pri žehlení, fénování
  1. 16 snadných zimních účesů 16 snadných zimních účesů Chladné zimní teploty mohou z vašich vlasů vysát vlhkost, takže jsou suché a náchylné k lámání. Použití správných přípravků a vhodná úprava účesu dokáže divy. Buďte i v zimě připraveni na každou příležitost. Několik tipů vám přinášíme v následujícím článku.
  2. Foukání vlasů Foukání vlasů Foukání vlasů nemusí být žádná věda, když víte, jak na to. Kadeřníci Martina a Jirka vám v krátkém videu prozradí, jak správně postupovat, aby byl výsledný efekt foukání dokonalý.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit