Eshop běží nepřetržitě, aktuální otevírací doba výdejních míst zde
Kategorie

Loreal Série Expert Aminexil Control 10x6ml

18%

Dvojitý princip proti padání vlasů - pro podporu pevnosti kořínků / pro stimulaci aktivity kořínků. 

Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-18%
Cena před slevou: 629,00 Kč 516,00 Kč včetně DPH
Skladem
Loreal Série Expert Aminexil Control 10x6ml

Dvojitý princip proti padání vlasů - pro podporu pevnosti kořínků / pro stimulaci aktivity kořínků. Program proti padání vlasů s Aminexilem.

Padání vlasů je často spojeno s přílišným množstvím kolagenu, který se akumuluje a při tvrdnutí zamezuje zakořenění vlasů do vlasové pokožky.

Důsledek: vlasy jsou postupně a neodvratně vytlačovány k povrchu vlasové pokožky a způsobují tím předčasné padání vlasů. Péče Aminexil Control byla vytvořena, aby účinně bojovala proti tvrdnutí kolagenu a umožnila lepší uchycení vlasu ve vlasové pokožce. Navíc jeho polyvitamínové složení bylo vyvinuto pro stimulaci kořínků a jejich aktivity.

Výsledek: padání vlasů je sníženo. Účinnost Aminexilu byla prokázána proti Placebu (přípravek neobsahující Aminexil) studií provedenou na 130 osobách trpících alopecií. Po 6 týdnech každodenní aplikace zaznamenáno snížení padání vlasů o 5%.

Použití:

- intenzivní kúra: 1 ampule denně během 6 následujících týdnů

- udržující kúra: minimálně 3 ampule týdně během 8 následujících týdnů ¨

Podstoupit 2 programy ročně - na konci léta a na konci zimy.

Používat na umyté a prosušené vlasy - ulomte vršek ampulky a přiložte aplikátor. Aplikujte pěšinku po pěšince přímo na vlasovou pokožku a vmasírujte. Nevyplachovat! Rychlé schnutí a přirozený dotyk.

Detail Produktu
Značka Loreal
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Padání vlasů Výživa vlasů
  1. Sezónní vypadávání vlasů Sezónní vypadávání vlasů Jaro je tady, odhodili jsme zimní čepice a někteří z nás si začínají všímat své více či méně řídnoucí kštice. V tomto článku si povíme, jaké jsou příčiny sezónního vypadávání vlasů – a především, jak proti tomu bojovat.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit