Redken Root Lifter Volumizing Spray 300 ml
-
-1%
-
Professional
-
Nejnižší cena za posledních 30 dní
458 KčUšetříte 1% - Vaše cena za kus 455 Kč
- Vaše cena celkem bez DPH 376 Kč
- 455 Kč Vaše cena bez DPH: 376 Kč
-
Skladem > 5 ks
-
U vás: pondělí 5. 5.
-
Dárek zdarma ke každé objednávce
Proč právě Redken Root Lifter Volumizing Spray 300 ml?
Inovativní vlasový lifting pro objemnější vlasy po celý den. Stylingová pěna Redken Root Lifter Volumizing Spray dodává hustotu jemným a řídkým vlasům po celé jejich délce a pomáhá vytvořit přirozený a vzdušný účes plný lesku.
Obsahuje pšeničné proteiny, které posilují strukturu vlasů a škrob, který dodává vlasům objem, pružné liftingové polymery dodávají účesu objem a hustotu a je obohacen o vitamín E.
Jak použít Redken Root Lifter Volumizing Spray 300 ml?
Pěnu důkladně protřepejte. Nanášejte ke kořínkům na ručníkem vysušené vlasy a vyfoukejte je běžným způsobem nebo, pro maximální účinek, přes velký kulatý kartáč.
Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku hlavy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.