Kategorie

Indola Texture Dry shampoo foam 300ml

17%

Osvěžený styl a vzhled bez mytí. Okamžitě pohlcuje mastnotu.
Odlehčená pěnová receptura dodává objem a tvar. Prodlužuje stálost vyfoukaného účesu. Zanechává vlasy hydratované bez nepříjemných stop.

Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-17%
Cena před slevou: 239,00 Kč 199,00 Kč včetně DPH
Skladem
Indola Texture Dry shampoo foam 300ml

Suchý pěnový šampon. Příjemná, odlehčená receptura s přírodními rostlinnými výtažky pohlcuje mastnotu, okamžitě dodává objem a prodlužuje stálost požadovaného stylu.

Detail Produktu
Značka Indola
Objem 300 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Šampony Suché šampony
  1. Účesy z 90. let, které se vracejí na scénu Účesy z 90. let, které se vracejí na scénu Váháte nad úpravou či kompletní změnou vašeho účesu? V následujícím článku vám přinášíme typy účesů z 90. let, které se vracejí do módy.
  2. 11 vlasových triků, díky kterým budou tenké vlasy vypadat silnější 11 vlasových triků, díky kterým budou tenké vlasy vypadat silnější Velký objem a husté vlasy jsou krásným snem. Pokud máte řídké vlasy, klíčem k zvětšení objemu a zvýšení plnosti je vytvoření iluze hustších vlasů. V následujícím článku vám ukážeme, tipy, triky a účesy, se kterými každý typ vlasů může vypadat objemnější, než ve skutečnosti je.
  3. Suchý šampon: čisté vlasy, bez vody Suchý šampon: čisté vlasy, bez vody V každodenním životě jsme neustále v pohybu, neustále zaneprázdněni prací i soukromým životem. Kvůli tomu nemáme vždy čas na mytí vlasů – a právě zde přichází na řadu suchý šampon. Nemáte čas si umýt vlasy? V následujícím článku vám ukážeme, jak jednoduché je použití suchého šamponu.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit