Kategorie

Neutrea mini-set 3x 50 ml

47%

Hydratační řada pro namáhané vlasy, suchou citlivou pokožku. Ideální pro alergiky. Ideální na cesty, sport, do sauny nebo na seznámení s produkty.

Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-47%
Cena před slevou: 583,00 Kč 309,00 Kč včetně DPH
Skladem
Expedujeme do 48 hodin (2 pracovní dny), očekávaná doba dodání 1-5 dnů dle vybraného dopravce
Neutrea mini-set 3x 50 ml

Set obsahuje:


1x Neutrea šampon 50 ml

Ideální pro alergiky. S hydratační 5% Urea S polidocanolem proti svědění a pálení pokožky.
Urea, neboli kyselina močová je v kosmetických a dermatologických přípravcích široce využívána pro svůj hydratační a změkčující účinek. 
Snižuje množství alergenů a obnovuje pružnost a jemnost velmi tvrdé a šupinaté kůže. Je také velmi účinná při atopickém ekzému. Pokožkou je velmi dobře snášena. Ideální pro suché a namáhané vlasy. Dodává lesk a hebkost. Vhodné i při terapii například neurodermitidy.

1x Neutrea kondicionér 50 ml

S aloe vera a jojobovým olejem.

Aloe obsahuje vitamin C, E a E. Také obsahuje vzácný vitamin B12, aminokyseliny, minerální látky, mastné kyseliny, polysacharidy, lektiny, C-glykosidy, saponiny: účinné proti virům, bakteriím, plísním a infekcím všeho druhu, lignin: dodává schopnost proniknout hluboko pod kůži, antrachinony: látky k tišení bolesti a účinný prostředek proti bakteriím a virům.

Jojobový olej je velmi všestraný, dokáze velmi hydratovat, navíc obsahuje i UV filtr 2-4, tím pádem chrání vlasy před poškozením slunčními paprsky. Jojobový olej také podporuje hojení jizev a byl používán již starými indiány.

S hydratační 5% Urea, která je v kosmetických a dermatologických přípravcích široce využívána pro svůj hydratační a změkčující účinek. 
Snižuje množství alergenů a obnovuje pružnost a jemnost velmi tvrdé a šupinaté kůže. Je také velmi účinná při atopickém ekzému. Pokožkou je velmi dobře snášena.


1x Neutrea bezoplachová kúra 50 ml

Hydratační řada pro namáhané vlasy, suchou citlivou pokožku. Ideální pro alergiky. Delikátní a jemná pečující kúra ve spreji. S hydratační 5% Urea, která je v kosmetických a dermatologických přípravcích široce využívána pro svůj hydratační a změkčující účinek. 
Snižuje množství alergenů a obnovuje pružnost a jemnost velmi tvrdé a šupinaté kůže. Je také velmi účinná při atopickém ekzému.

Detail Produktu
Značka Neutrea
Objem 50 ml
Určení Suché a zcitlivělé vlasy
Kategorie Produkty Šampony Suché vlasy Vlasy s lupy a citlivou pokožkou Kondicionéry
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit