Kategorie

Schwarzkopf BC Hyaluronic moisture kick treatment 200 ml

Hloubkově hydratační kúra pro normální až suché, křehké nebo vlnité vlasy. Obnovuje vnitřní pevnost a pružnost. Viditelně podporuje hebkost a poddajnost vlasů. Zabraňuje ztrátě hydratace.

335,00 Kč včetně DPH
Skladem
Schwarzkopf BC Hyaluronic moisture kick treatment 200 ml

Všechny řady obsahují Cell Perfector technologii, která v maximální možné míře navrací vlasy do jejich přirozeného stavu.  Zaceluje chybějící vlasová vlákna, a tak jsou vlasy mnohem zdravější, méně se třepí, mastí a všeobecně mají menší tendenci k poškození.

Hlavní aktivní složky:

Kyselina hyaluronová – hydratuje vlasy i pokožku hlavy

Použití:

Aplikovat můžete na suché, či mokré (po použití šamponu), nanesete rovnoměrně do konců a délek vlasů. Nechte působit 15 - 20 minut. Následně důkladně opláchněte. Nezpomeňte použít kondicionér.

Detail Produktu
Značka Schwarzkopf Professional
Objem 200 ml
Určení Suché a zcitlivělé vlasy
Kategorie Masky a krémy Výživa vlasů
  1. Masky na vlasy: jak je používat, jaké mají účinky a proč je milujeme Masky na vlasy: jak je používat, jaké mají účinky a proč je milujeme Vlasy každého člověka mají specifické potřeby a vyžadují optimální péči. Maska na vlasy funguje jako ošetření, které zlepšuje pevnost a strukturu vlasů a zajišťuje jim zdravější vzhled. Masky jsou pro naše vlasy jako elixír. Dennodenně jsou vlasy vystavovány fénům, žehličkám, chemickým ošetřením, jako je barvení a odbarvování, UV záření, letnímu horku i chladu, vlhku a zimě. V našem článku si přečtete, proč je důležité masky zařadit do své pravid
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x