Eshop běží nepřetržitě, aktuální otevírací doba výdejních míst zde
Kategorie

Subrina PHI Special Anti-Dandruff Shampoo 250ml

Řešení proti lupům. Anti-Dandruff šampon se zinkem pyrithionem, kyselinou salicylovou a třapatkou nachovou. Šampon proti lupum obsahuje zinek pyrithion zinku a výtažek třapatky nachové, který efektivně odstraňuje těžší formy lupů, zabraňuje jejich návratu a také uklidňuje podrážděnou pokožku.

105,00 Kč včetně DPH
Skladem
Subrina PHI Special Anti-Dandruff Shampoo 250ml

Lupy a podrážděná pokožka hlavy patří mezi nejčastější nemoci vlasů. Anti Dandruff Shampoo s třapatkou nachovou, kyselinou salicylovou, zinkem pyrithyonem je určen ke zklidnění svědící, šupinaté pokožku hlavy, způsobené lupy nebo seboroickáou dermatitidou. Snižuje odlupování kůže na hlavě, zmírňuje svědění a zarudnutí. Stimuluje prokrvení pokožky hlavy, což je prospěšné pro zdravý růst vlasů. Při použití je velmi šetrný a příjemný, vlasy zanechává lesklé a poslušné.

Hlavní aktivní složky:

TŘAPATKA NACHOVÁ - Třapatka má mnoho terapeutických účinků jako např. antiseptické vlastnosti, zlepšuje prokrvení a snižuje záněty. Často je používána při řešení poruch růstu vlasů, vypadávání vlasů a poškození vlasů. Její účinky zlepšují pružnost a lesk vlasů.

KYSELINA SALICYOVÁ - Kyselina salicylová se používá k léčbě kožních onemocnění, jako jsou lupy. Funguje tak, že změkčuje tvrdší vnější vrstvy kůže a zabraňuje hromadění odumřelých kožních buněk ve vlasech.

ZINEK PYRITHYON - Čistí pokožku hlavy, snižuje nepříjemný odér tím, že zbaví pokožku mikroorganismů, které se mohou vyskytovat na kůži a způsobovat tvorbu lupů, seboroickou dermatitidu apod.. Pomáhá zlepšit strukturu a vzhled vašich vlasů, které jsou bujnější, lesklejší a měkčí, což je předpoklad pro zdravý růst vlasů.

Detail Produktu
Značka Subrína Professional
Objem 250 ml
Určení Vlasy s lupy a citlivou pokožkou
Kategorie Šampony Vlasy s lupy a citlivou pokožkou
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x