Kategorie

O společnosti

Obrázek MRV_o-spolecnosti

Provozovatelem e-shopu www.mameradivlasy.cz je společnost HAIR SERVIS GROUP s.r.o. Praha.

2002
HAIR SERVIS GROUP s.r.o. vzniká v roce 2002 a dává si za cíl být spolehlivým a silným distributorem výrobků profesionální vlasové kosmetiky a ostatních potřeb pro kadeřnické salony.

2004
Od roku 2004 jsme akcionářem německé společnosti EURO FRIWA - jednoho z největších prodejců profesionálních výrobků pro kadeřnické a kosmetické salony v Evropě.

2004-2014
Během následujících let se stáváme exkluzivním distributorem mnoha profesionálních značek. Mezi největší patří Davines, Dusy, Ermila, Tondeo, Jaguar, Ayala, ga.ma, Beox, Balmain, Gamma&Bross….. Každým rokem se znažíme uvést další zajímavé značky na český trh. V roce 2014 otevíráme v Praze showroom luxusního kadeřnického vybavení značky Gamma & Bross.

2016
V roce 2016 máme 19 prodejen (které slouží též jako výdejní místa pro e-shop mameradivlasy.cz), team cca 30 profesionálních obchodních reprezentantů a zásobujeme více jak 16 000 kadeřnických salonů v České republice. V rámci e-shopu zavádíme nové služby - bezplatný odběr zboží na výdejních místech, připravujeme pro Vás kompletně nový e-shop a další novinky.