Kategorie

Blog

 1. Parní žehlička na vlasy

  Parní žehlička na vlasy

  Jednou hladké a lesklé, podruhé vlnité, ale vždy krásné a zdravé… to jsou vysněné vlasy, po kterých touží nejedna žena. A ideální přístroj? Žehlička na vlasy! Díky ní můžete vyzkoušet několik různých stylů účesu a s trochou cviku vykouzlíte dokonalý účes jako od kadeřníka.

  Celý článek >
 2. Myjete si správně vlasy?

  Myjete si správně vlasy?

  Myjete si správně vlasy? Může se vám zdát, že přeháníme, ale správné umytí je základem pro zdravé a lesklé vlasy. Naučte se starat o své vlasy s láskou a dejte jim péči, kterou potřebují.

  Celý článek >
 3. 5 důvodů, proč zvolit profesionální vlasovou péči

  5 důvodů, proč zvolit profesionální vlasovou péči

  Víte, proč zvolit profesionální přípravky pro péči o vaše vlasy? Pojďme se společně podívat na tuto problematiku trochu více do hloubky. Může se zdát, že mezi šampony či kondicionéry nejsou žádné velké rozdíly. Ale je tomu skutečně tak? Více na našem blogu.

  Celý článek >
 4. Barevná záchrana

  Barevná záchrana

  Kadeřnictví jsou stále zavřená, ale vlasy rostou a jejich barva mizí před očima... Co s tím? Barvit doma či nebarvit? Naštěstí existuje řešení, které je jednoduché, profesionální a ideální pro současnou situaci. A ještě vás kadeřník pochválí! Více se dozvíte na našem blogu.

  Celý článek >
 5. 10 tipů pro krásné vlasy bez starostí

  10 tipů pro krásné vlasy bez starostí

  Pokud jste na tom jako my, určitě oceníte rady, jak mít hezké vlasy bez toho, abyste museli každé ráno brzy vstát a dlouho stát před zrcadlem. Našli jsme pro vás tipy, jak si ulehčit ranní rutinu a mít stále skvělé vlasy.

  Celý článek >
 6. Maska nebo kondicionér?

  Maska nebo kondicionér?

  Nejprve šampon, to je jasné, ale co pak – maska nebo kondicionér? Víte, kdy vlastně použít masku a kdy kondicionér? Tápete? Už nemusíte, zeptali jsme se odborníků a dali pěkně dohromady všechny jejich tipy, abychom měli jasno.

  Celý článek >
 7. Je nutné chodit pravidelně na stříhání?

  Je nutné chodit pravidelně na stříhání?

  Stříhat vlasy pravidelně či nestříhat, toť otázka! Je šest týdnů mezi stříháním dlouhá nebo krátká doba? A co když si chcete nechat narůst vlasy? Zeptali jsme se kadeřníků na jejich názory a tady jsou jejich doporučení.

  Celý článek >

7 Položky

Zobrazit na stránku