Kategorie

Takový je příslib Kérastase. Značka Kérastase je průkopníkem na poli vědy v oblasti vlasů a vlasové pokožky od roku 1964. Ženám nabízí maximálně personalizovanou a výjimečnou vlasovou péči a stylingové produkty. Jedinečná složení produktů v sobě spojují know-how nejlepších světových kadeřníků a expertízu nejmodernějšího týmu v oblasti vlasového výzkumu, čímž zajišťují rituály na míru, které dokonale odpovídají rozmanitým typům vlasů a jejich potřebám na celém světě.

Každý řada Kérastase obsahuje ty nejjemnější vůně a nejušlechtilejší bohaté textury, probouzející smysly a umožňuje ženám dosáhnout těch nejdokonalejších vlasů. Značka Kérastase se prodává ve více než 60 zemích v těch nejúchvatnějších kadeřnických salonech světa.

Tři kroky péče o vaše vlasy:

Dokonalá péče o Vaše vlasy vždy probíhá ve třech krocích. Jejím základem je důkladné očištění luxusní šamponovou lázní. Následně je třeba vlasy dle jejich typu vyživit lehkým fondantem či intenzivní maskou.

Finální péče ve třetím kroku pak dodá vlasům úžasnou texturu a ochranu před působením vnějších podmínek.

Tři kroky péče společně tvoří dokonalou harmonii a navzájem se doplňují.

Aura Botanica
Sofistikovaná krása zrozená z nespecifikované síly přirody.

Bez silikonů, sulfátů a parabenů

Řada Aura Botanica je vytvořena pro ženy, které věří, že zodpovědnost je nezbytností, viditelné výsledky právoplatným očekáváním, a zářivé vlasy esencí individuálního sebevyjádření.

Aura Botanica není jednoduše jen přírodní – je také výbornou péčí.

Produkty z řady obsahují:

Kokosový olej, jeden ze dvou olejů, který dokáže proniknout do vlasového vlákna.

Kyselina laurová s krátkým řetězcem, sám sebe ukotví v rámci kortexu a poskytuje tak vlasu trvalou výživu a pevnost.

Arganový olej, obsahující Omega 3 a 6 pomáhá vlasům odolávat oxidaci a zanechávají vlasové vlákno lehké a zářivé.

Salón lokátor

https://hair-salons.kerastase.com/cz

Kadeřníci Kérastase Vám díky unikátní diagnóze doporučí pro každý krok vhodné produkty, které společně dokonale rozzáří Vaši korunu krásy.