Kategorie

Davines MORE INSIDE Relaxing Moisturizing Fluid 125ml

Pro rovný kontrolovaný styl .

*bez parabenů a přídavků barviv

Fixační faktor: 1

374,00 Kč včetně DPH
Skladem
Expedujeme do 48 hodin (2 pracovní dny), očekávaná doba dodání 1-5 dnů dle vybraného dopravce
Davines MORE INSIDE Relaxing Moisturizing Fluid 125ml

Pro hladký, elegantní look a jemné hydratované kadeře.

Na suché nebo vlhké vlasy.

Benefity:

Narovnává a zvlhčuje všechny typy vlasů. Eliminuje krepatění. Zjemňuje kudrnaté vlasy a chrání strukturu vlasu. Je vhodný na úpravy horkým vzduchem.

EXTRA ZVLHČUJÍCÍ FAKTOR: Pozvolné uvolňování těchto ingrediencí zvyšuje výkon produktu a udržuje vlasy zdravé a hydratované po delší dobu.

FAKTOR EXTRÉMNÍ PRUŽNOSTI: Kombinace nejnovější generace surových materiálů, včetně třídimenzionální pryskyřice, která díky své speciální molekulární konfiguraci dodává vlasu definovanou, pružnou strukturu.

FAKTOR PROTI LUPŮM: Složení bylo opatrně kalibrováno pro minimalizaci obsahu pryskyřice za účelem redukce „odlupování", avšak bez snížení efektivity produktu.

FAKTOR TEXTURY: Složení bylo navrženo pro dodání objemu, textury a dobře definovaného tvaru vlasů bez přídavku pryskyřice.

Použití:

Naneste malé množství přípravku do vlhkých vlasů a účes upravte do požadovaného tvaru. Poté vlasy vysušte fénem.

Detail Produktu
Značka Davines
Objem 125 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Produkty Styling Modelace vlasů
  1. Termoochrany pro narovnávání vlasů Termoochrany pro narovnávání vlasů [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_backgroun
  2. Přehled termoochran a proč je používat Přehled termoochran a proč je používat [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_backgroun
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x