Kategorie

Nejnovější články

 1. Nový seriál o padání vlasů

  Expertka Martina radí, co dělat, když nás trápí padání vlasů, citlivá vlasová pokožka nebo oslabené vlasy, které nechtějí dorůstat.

  celý článek >
 2. Poškozené vlasy v létě

  Nejbezpečnějším způsobem, jak si v létě udržet zdravé vlasy, je prevence. Pokud víte, co vás čeká v průběhu dne, můžete si pokožku hlavy a vlasy chránit a omezit tím poškození vlasů v létě na minimum. Přečtěte si tento článek, pokud se chcete dozvědět všechny naše tipy, jak chránit vlasy během léta pomocí těch nejlepších produktů profesionální kvality.

  celý článek >
 3. Péče o suché a vlnité vlasy

  Nechme si poradit od Martiny, jaké produkty Davines se hodí pro péči o suché a vlnité vlasy zejména teď, během letních měsíců.

  celý článek >
 4. 10 nejlepších tipů pro péči o vlasy v létě

  V následujícím článku Vám přinášíme 10 nejlepších tipů pro letní péči o vlasy, které vám pomohou udržet si lesklé a vyživené vlasy po celé léto.

  celý článek >
 5. Je mořská sůl ve spreji škodlivá pro vaše vlasy?

  V návaznosti na 8. červen - Světový den oceánů, vyhlášený na Konferenci OSN o životním prostředí a rozvoji v Rio de Janeiru (1992), Vám v následujícím článku přinášíme několik zajímavostí o spreji s mořskou solí.

  celý článek >
 6. Termoochrany pro narovnávání vlasů

  Pojďme se společně s Martinou podívat na tři bezkonkurenční produkty, které ochrání vaše vlasy před teplem při používání fénu či žehličky, a zároveň podpoří váš účes tak, aby déle vydržel.

  celý článek >
 7. Průvodce jarní péčí o vlasy

  Pokud chcete mít zdravé a krásné vlasy, vyplatí se přizpůsobit svou vlasovou péči ročnímu období. Zde se dozvíte, co můžete očekávat od blížícího se přechodného období a jak ho zvládnout s našimi oblíbenými produkty pro jarní péči o vlasy.

  celý článek >
 8. Termoochrany pro jemné vlasy bez objemu

  Pojďme se společně s Martinou podívat, jak postupovat při používání termoochrany na jemných vlasech bez objemu.

  celý článek >
 9. Jak rychle vaše vlasy skutečně rostou?

  V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o zdravém růstu vlasů, včetně tipů pro delší a silnější vlasy.

  celý článek >
 10. Přehled termoochran a proč je používat

  Pojďme se společně s Martinou naučit jak bezpečně pečovat o svoje vlasy s použitím kulmy či žehličky.

  celý článek >

Položky 1-10 z 50

Zobrazit na stránku