Kategorie

Nejnovější články

 1. Vysoký culík: evergreen, který dodá vašemu vzhledu styl

  Hledáte ten správný účes na večírek, společenskou událost nebo jen na běžný den? 

  V následujícím článku se dozvíte jak si správně udělat vysoký culík, který se hodí jak na společenskou událost, tak třeba i na běžné nošení.

  celý článek >
 2. Seriál o padání vlasů pokračuje

  Ve třetím díle nám Martina poradí, jak si správně mýt vlasy, abychom předešli jejich padání a měli zdravou vlasovou pokožku

  celý článek >
 3. Vše, co potřebuješ na 90’s foukanou

  Nové instruktážní video s vychytaným seznamem pomůcek a přípravků pro dokonalou foukačku.

  celý článek >
 4. Seriál o padání vlasů

  Ve druhém díle expertka Martina radí, jak se správně stravovat, aby vlasy nepadaly, zesílily a dorůstaly do délek.

  celý článek >
 5. Barvy a typy vlasů

  V následujícím článku se dozvíte jaké jsou barvy a typy vlasů, protože úroveň vašich vlasů - a dokonce i váš typ vlasů - je důležitá při určování toho, jakou barvu budete v budoucnu chtít mít, nebo toho jaké produkty jsou vhodné pro vaše vlasy.

  celý článek >
 6. Nový seriál o padání vlasů

  Expertka Martina radí, co dělat, když nás trápí padání vlasů, citlivá vlasová pokožka nebo oslabené vlasy, které nechtějí dorůstat.

  celý článek >
 7. Poškozené vlasy v létě

  Nejbezpečnějším způsobem, jak si v létě udržet zdravé vlasy, je prevence. Pokud víte, co vás čeká v průběhu dne, můžete si pokožku hlavy a vlasy chránit a omezit tím poškození vlasů v létě na minimum. Přečtěte si tento článek, pokud se chcete dozvědět všechny naše tipy, jak chránit vlasy během léta pomocí těch nejlepších produktů profesionální kvality.

  celý článek >
 8. Péče o suché a vlnité vlasy

  Nechme si poradit od Martiny, jaké produkty Davines se hodí pro péči o suché a vlnité vlasy zejména teď, během letních měsíců.

  celý článek >
 9. 10 nejlepších tipů pro péči o vlasy v létě

  V následujícím článku Vám přinášíme 10 nejlepších tipů pro letní péči o vlasy, které vám pomohou udržet si lesklé a vyživené vlasy po celé léto.

  celý článek >
 10. Je mořská sůl ve spreji škodlivá pro vaše vlasy?

  V návaznosti na 8. červen - Světový den oceánů, vyhlášený na Konferenci OSN o životním prostředí a rozvoji v Rio de Janeiru (1992), Vám v následujícím článku přinášíme několik zajímavostí o spreji s mořskou solí.

  celý článek >

Položky 1-10 z 55

Zobrazit na stránku