Kategorie

Nejnovější články

 1. Je mořská sůl ve spreji škodlivá pro vaše vlasy?

  V návaznosti na 8. červen - Světový den oceánů, vyhlášený na Konferenci OSN o životním prostředí a rozvoji v Rio de Janeiru (1992), Vám v následujícím článku přinášíme několik zajímavostí o spreji s mořskou solí.

  celý článek >
 2. Termoochrany pro narovnávání vlasů

  Pojďme se společně s Martinou podívat na tři bezkonkurenční produkty, které ochrání vaše vlasy před teplem při používání fénu či žehličky, a zároveň podpoří váš účes tak, aby déle vydržel.

  celý článek >
 3. Průvodce jarní péčí o vlasy

  Pokud chcete mít zdravé a krásné vlasy, vyplatí se přizpůsobit svou vlasovou péči ročnímu období. Zde se dozvíte, co můžete očekávat od blížícího se přechodného období a jak ho zvládnout s našimi oblíbenými produkty pro jarní péči o vlasy.

  celý článek >
 4. Termoochrany pro jemné vlasy bez objemu

  Pojďme se společně s Martinou podívat, jak postupovat při používání termoochrany na jemných vlasech bez objemu.

  celý článek >
 5. Jak rychle vaše vlasy skutečně rostou?

  V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o zdravém růstu vlasů, včetně tipů pro delší a silnější vlasy.

  celý článek >
 6. Přehled termoochran a proč je používat

  Pojďme se společně s Martinou naučit jak bezpečně pečovat o svoje vlasy s použitím kulmy či žehličky.

  celý článek >
 7. Účesy na večírky

  "Dokonalý účes na večírek se vytváří pomocí správné kombinace produktů a doplňků a vydrží celé hodiny. V následujícím článku se s vámi podělíme o to, jaké účesy, vlasové doplňky a stylingové produkty jsou ty pravé na večírek."

  celý článek >
 8. Modrý vs. fialový šampon: Jak si vybrat?

  "Zachování barvy vlasů je nutností – zejména pokud si vlasy odbarvujete nebo zesvětlujete. Chemicky zesvětlené vlasy časem oxidují a mění se jejich barva. V určitém okamžiku se objeví nežádoucí žluté, červené nebo oranžové tóny. Tomuto jevu se říká mosaznost a způsobuje ho mytí vlasů, znečištění a minerály ve vodě ale i každodenní styling, takže se mu nelze vyhnout. V následujícím článku se s vámi podělíme o vše, co potřebujete vědět o modrém a fialovém šamponu!"

  celý článek >
 9. Průvodce nejlepšími účesy letošního podzimu

  Na podzimu je něco, co je neodmyslitelně nové. Teploty klesají, listy mění barvu a dny se zkracují. Nové roční období si žádá nové já. To znamená, že si můžete obměnit šatník, péči o pleť a upravit účes. Na podzim dochází velmi často k vypadávání vlasů, což je ideální čas na to, abyste znovu promysleli svůj účes. Ať už chcete trvalou změnu, nebo jen osvěžit své prameny. V nejnovějším blogovém příspěvku vám přinášíme naše tipy na oblíbené účesy a barvy vlasů pro tuto sezónu.

  celý článek >
 10. Trendy účesy nejen na léto

  Po měsících strávených v posilovně přípravou na léto je konečně čas obléknout si plavky... ale přemýšleli jste o tom, jak si upravit vlasy? Přiznejme si, že nikdo nechce mít celé léto vlasy přilepené na krku! Koneckonců, lepší je trávit čas zábavou, a ne před zrcadlem! V následujícím článku vám přinášíme naše tipy na nejlepší a nejjednodušší účesy. celý článek >

Položky 1-10 z 46

Zobrazit na stránku