Kategorie

Dusy Envité Moisture Liquid keratin 200 ml

Tekutý keratin ve spreji pro krásné a zdravé vlasy. Obsahuje tekuté keratinové složky, hodnotné proteiny a aminokyseliny. Díky trvalému ukládání keratinu do vlasů získají vlasy lesk a dosáhnou opět vyrovnané struktury. Pro zvýšení objemu se neoplachuje.

*bez silikonů a parabenů

pH 4,3

279,00 Kč včetně DPH
Skladem
Expedujeme do 48 hodin (2 pracovní dny), očekávaná doba dodání 1-5 dnů dle vybraného dopravce
Dusy Envité Moisture Liquid keratin 200 ml

Bezoplachová péče s tekutými keratinovými částicemi, cennými proteiny a aminokyselinami, které jsou obsaženy i v přírodních vlasech. Vyhlazení struktury roztřepených konečků. Ideální také při konečných pracích při barvení pro uzavření kutikuly a fixaci barevných molekul ve vlasu. Tekutý keratin se ukládá do vlasů v potřebném množství, čímž vlasy získají lesk a dosáhnou opět vyrovnané struktury. Zaceluje poškozené vlasy vlas dostane nový lesk.

Hlavní aktivní složky:

  • Keratinové složky
  • Vzácné proteiny
  • Aminokyseliny

Použití:

Rovnoměrně aplikujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy a několikrát je pročesejte. Doporučené množství v závislosti na plnosti a délce vlas: 10 – 20 ml. Neoplachuje se.

Detail Produktu
Značka Dusy
Objem 200 ml
Určení Suché a zcitlivělé vlasy
Kategorie Produkty Bezoplachová péče RED FRIDAY Akce leden JARO Vánoce - dárky do 500 Kč
  1. Trendy účesy nejen na léto Trendy účesy nejen na léto Po měsících strávených v posilovně přípravou na léto je konečně čas obléknout si plavky... ale přemýšleli jste o tom, jak si upravit vlasy? Přiznejme si, že nikdo nechce mít celé léto vlasy přilepené na krku! Koneckonců, lepší je trávit čas zábavou, a ne před zrcadlem! V následujícím článku vám přinášíme naše tipy na nejlepší a nejjednodušší účesy.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x