Kategorie

Davines Oi Hair butter 250ml

Výživné vlasové máslo, které zajišťuje lesk a hebkost s efektem proti krepatění vlasů.

 

 

749,00 Kč včetně DPH
Skladem
Expedujeme do 48 hodin (2 pracovní dny), očekávaná doba dodání 1-5 dnů dle vybraného dopravce
Davines Oi Hair butter 250ml

Absolutně zkrášlující vlasové máslo s okamžitým kosmetickým efektem. Zajišťuje lesk a hebkost vlasů, má restrukturalizační účinky na vlasy, které podporují jejich růst.

Použití:

Pro střední až pevné vlasy - produkt naneste na ručníkem vysušené vlasy a nechte působit 5 – 10 minut. Dobře opláchněte. 

Pro střední až jemné vlasy - produkt naneste na suché vlasy a nechte působit 10 minut. Dobře opláchněte a vlasy umyjte šamponem jako obvykle.

Pro extra výživu - naneste před i po šamponování, jak je uvedeno výše. V případě zasažení očí je vypláchněte proudem vody.

Detail Produktu
Značka Davines
Objem 250 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Produkty Masky a krémy Výživa vlasů
  1. Poškozené vlasy v létě Poškozené vlasy v létě [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_backgroun
  2. Péče o suché a vlnité vlasy Péče o suché a vlnité vlasy [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_backgroun
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x