Kategorie

WetBrush Epic Multigrip Blowout M

20%

Kartáč má ty nejlepší vlastnosti díky směsi umělých a přírodních kančích štětin. Keramická hlava potlačuje negativní ionty a zabraňuje tak elektrizování vlasů. Napojení těla a rukojeti kartáče technologií Tight lock zabraňuje zachytávání vlasů během foukání. Velikost M - 53 mm.

Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-20%
Cena před slevou: 649,00 Kč 519,00 Kč včetně DPH
Skladem
Expedujeme do 48 hodin (2 pracovní dny), očekávaná doba dodání 1-5 dnů dle vybraného dopravce
WetBrush Epic Multigrip Blowout M

Kartáč má ty nejlepší vlastnosti díky směsi umělých a přírodních kančích štětin. Keramická hlava potlačuje negativní ionty a zabraňuje tak elektrizování vlasů. Napojení těla a rukojeti kartáče technologií Tight lock zabraňuje zachytávání vlasů během foukání.

Vylepšený design a Tri-Grip™ ergonomická rukojeť.

HeatFlex™ štetiny jsou odolné vůči teplu pro úpravu účesu fénem.

Detail Produktu
Značka Wetbrush
Kategorie Produkty Hřebeny a kartáče Kartáče
  1. Vše, co potřebuješ na 90’s foukanou Vše, co potřebuješ na 90’s foukanou Nové instruktážní video s vychytaným seznamem pomůcek a přípravků pro dokonalou foukačku.
  2. Elektrizující vlasy? Víme, jak na ně! Elektrizující vlasy? Víme, jak na ně! Venku se ochladilo, listí opadává a přichází doba kabátů, čepic, šál... a také elektrizujících vlasů. Statická elektřina ve vlasech je takový evergreen zimního období, se kterým se snažíme smířit. Ale nemusíme! Naučte se s naším blogem, jak zkrotit vlasy plné elektřiny.
  3. Hladký styling? Žádný problém! Hladký styling? Žádný problém! Kudrnaté, nepoddajné, krepaté či porézní? Pokud stejně jako my patříte mezi krotitele takových vlasů a vaším snem je mít vlasy rovné, tak se s námi pojďte podívat na video, kde se naučíme, jak se k vašemu ideálu co nejvíce přiblížit.
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit