Kategorie

Wonder di Argan mask 300ml

25%
Regenerační maska s arganovým olejem. Oživuje a restrukturalizuje. Vhodná pro poškozené, porézní vlasy se sklonem k vypadávání.
Můžete nakoupit maximálně 6 kusů
-25%
Cena před slevou: 195,00 Kč 146,00 Kč včetně DPH
Skladem
Expedujeme do 48 hodin (2 pracovní dny), očekávaná doba dodání 1-5 dnů dle vybraného dopravce
Wonder di Argan mask 300ml
Regenerační maska s arganovým olejem. Oživuje a restrukturalizuje. Vhodná pro poškozené, porézní vlasy se sklonem k vypadávání. Aplikace: Naneste přiměřené množství na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit minimálně 3 minuty, pro lepší výsledek nechte působit až 10 minut. Pro hloubkové zábaly nechte působit 30 - 60 minut. Poté důkladně opláchněte.
Detail Produktu
Značka Gestil
Objem 300 ml
Kategorie Masky a krémy Výživa vlasů
  1. Masky na vlasy: jak je používat, jaké mají účinky a proč je milujeme Masky na vlasy: jak je používat, jaké mají účinky a proč je milujeme Vlasy každého člověka mají specifické potřeby a vyžadují optimální péči. Maska na vlasy funguje jako ošetření, které zlepšuje pevnost a strukturu vlasů a zajišťuje jim zdravější vzhled. Masky jsou pro naše vlasy jako elixír. Dennodenně jsou vlasy vystavovány fénům, žehličkám, chemickým ošetřením, jako je barvení a odbarvování, UV záření, letnímu horku i chladu, vlhku a zimě. V našem článku si přečtete, proč je důležité masky zařadit do své pravid
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x
Special price limit