Kategorie

Davines More Inside Blow Dry Primer 250ml

  • Doporučujeme
  • Novinka

Primer je vhodný pro všechny úpravy vlasů, aby účes déle vydržel. Dodává jim tvar a objem, a zároveň je chrání před teplem a vlhkem. Složení zvyšuje přírodní lesk vlasů, zkracuje dobu fénování a je vhodný pro všechny horké pomůcky.

449,00 Kč včetně DPH
Skladem
Davines More Inside Blow Dry Primer 250ml

Vůně tohoto produktu v řadě Your Hair Assistant byla charakteristickým rysem, který označil úspěch produktu a učinil z něj nevyhnutelný prvek. Proto se jeho vůně zachovala. Jedná se o kombinaci sofistikované vůně jasmínu a svěží máty, která se rovnoměrně rozloží ve vlasech.

Extra Hydratační faktor - společný prvek všech produktů More Inside. Synergie nejrůznějších ingrediencí s vysokou hydratační silou, která umožňuje vytváření zásob vody ve vlasovém kořínku. Pozvolné uvolňování těchto ingrediencí zvyšuje výkon produktu a udržuje vlasy zdravé a hydratované po delší dobu.

Faktor Extrémní Pružnosti - kombinace nejnovější generace surových materiálů, včetně třídimenzionální pryskyřice, která díky své speciální molekulární konfiguraci dodává vlasu definovanou, pružnou strukturu.

Distribuční faktor - jedinečná rovnováha složek zvyšuje pevnost a současně zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení ve vlasech, čímž se zlepšuje účinnost a fixace.

Stupeň fixace: 1

Hlavní aktivní složky:

Glycerin - uklidňující a vyživující účinky

Polyquaternium-69 - dodává vlasům tvar

Použití:

Rovnoměrně nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. Vlasy upravte do požadovaného stylu.

Detail Produktu
Značka Davines
Objem 250 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Ochrana vlasů Ochrana pri žehlení, fénování
Recenze zákazníka
4,0
80 %
Průměrné hodnocení na základě 1 uživatelských recenzí