Kategorie

Davines MORE INSIDE Dry shampoo 250ml

  • Novinka

Suchý šampon ideální pro osvěžení vlasů a absorbování přebytečné mastnoty a nečistot od kořínků ke konečkům. 

509,00 Kč včetně DPH
Skladem
Davines MORE INSIDE Dry shampoo 250ml

Ideální pro osvěžení vlasů a absorbování přebytečné mastnoty a nečistot od kořínků ke konečkům. Díky tomuto produktu můžete snížit frekvenci šamponování. Dodává vlasům lehkost, jemnost a objem. Nezanechává zbytky a nezatěžuje vlasy. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Suchý šampon je obohacen o rýžový škrob, který má vysokou schopnost absorbovat olej a kožní maz, což přispívá k optimálnímu čisticímu účinku. V kombinaci s hydratačními látkami snižuje statický náboj vlasů a zanechává je přirozeně hebké.

Extra hydratační faktor - Společný prvek všech produktů More Inside. Synergie nejrůznějších ingrediencí s vysokou hydratační silou, která umožňuje vytváření zásob vody ve vlasovém kořínku. Pozvolné uvolňování těchto ingrediencí zvyšuje výkon produktu a udržuje vlasy zdravé a hydratované po delší dobu.

Faktor extrémní pružnosti - Kombinace nejnovější generace surových materiálů, včetně třídimenzionální pryskyřice, která díky své speciální molekulární konfiguraci dodává vlasu definovanou, pružnou strukturu.

Distribuční faktor - Jedinečná rovnováha složek zvyšuje pevnost a množství pryskyřice ve složení a současně zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení ve vlasech, čímž se zlepšuje účinnost a fixace.

Faktor proti lupům - Složení bylo opatrně kalibrováno pro minimalizaci obsahu pryskyřice za účelem redukce „odlupování“, avšak bez snížení efektivity produktu.

Faktor textury - Produkt byl navržen pro dodání objemu, textury a dobře definovaného tvaru vlasů bez přídavku pryskyřice.

Faktor tvarovatelnosti - Vybrané složky zlepšují pružnost a zabraňují slepení vlasů.

Použití:

Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte ze vzdálenosti cca 20 cm na pokožku hlavy a konečky vlasů po sekcích. Vmasírujte do pokožky a pročešte.

Detail Produktu
Značka Davines
Objem 250 ml
Určení Všechny typy vlasů
Kategorie Suché šampony
Recenze zákazníka
-,-
%
Buďte první kdo ohodnotí tento produkt
1 0x
2 0x
3 0x
4 0x
5 0x